Kompleksowa obsługa księgowa firm w Warszawie

Jesteś tu: NASZE USŁUGI

Kiedy podejmiesz współpracę z naszym biurem księgowym, zauważysz, że oferujemy pełen zakres usług finansowo - księgowych i kadrowo - płacowych. Usługi księgowe świadczymy zarówno  w trybie ciągłym jak, i w formie zdarzeń jednorazowych, które zdarzają się w każdej działalności gospodarczej. 

Co więcej, forma i sposób świadczenia usług zostaną dostosowywane do wymagań i indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

 • Zależy Ci na samym księgowaniu dostarczanych dokumentów?
 • Potrzebujesz pełnego wsparcia merytorycznego?

Oferujemy Ci jedno i drugie!

Wszystko dlatego, że świadczymy usługi księgowe od obsługi ilościowej, gdzie cena wyłącznie zależy od ilości przetworzonych dokumentów, do jakościowej, w której uczestniczymy w przedsięwzięciach gospodarczych klienta, dostarczamy danych do zarządzania firmą, monitorujemy aktualne koszty i aktualny wynik finansowy.

Wybierz formę współpracy, która najbardziej odpowiada Twojej firmie, a powiemy Ci ile to kosztuje.

Szanujemy Twój biznes, dlatego o naszym wynagrodzeniu za pracę porozmawiamy po określeniu zakresu i formy usług, jakie będziemy realizować na rzecz Twojej firmy. Standardowe cenniki zostawimy standardowym biurom księgowym.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że oczekujesz prostego i przewidywalnego sposobu naliczania cen, dlatego przygotujemy dla Ciebie ryczałtowy cennik usług księgowych za obsługę w tradycyjnym okresie.

W razie dużych fluktuacji obciążenia, będziemy dynamicznie korygować wynagrodzenie. 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zapewniamy sprawne i zgodne prowadzenie dokumentacji firmy. Z nami nie będziesz musiał się martwić o kwestie księgowe – my zajmiemy się nimi dla Ciebie!

Nasi pracownicy zapewniają kompleksową obsługę księgową firm. Zajmujemy się rozliczaniem kard i płac oraz prowadzeniem ksiąg rachunkowych.

W imieniu swoich klientów wysyłamy e-deklaracje, przygotowujemy i wysyłamy pliki JPK:

 • co miesiąc, bez wezwania organów podatkowych dane z ewidencji VAT - pliki JPK_VAT;
 • na wezwanie organów podatkowych:
  • dane z ksiąg - pliki JPK_KR, JPK_PKiR lub pliki JPK_EWP
  • dla użytkowników programów WAPRO Mag pliki JPK_FA i JPK_MAG,
   dla użytkowników WAPRO Fakturka pliki JPK_FA ;

Twój czas jest dla nas najważniejszy. Do każdego klienta dobieramy indywidualną ofertę, która w pełni odpowiada jego potrzebom i oczekiwaniom.  

Projekt i realizacja strony www ADNET POLSKA
 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies.